Nasze realizacje ogrodów

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu, jak zaaranżować teren zielony wokół domu, chętnie w tym pomożemy! W związku z tym, że oferujemy m.in. projektowanie ogrodów, warto zobaczyć nasze przykładowe i kompleksowe ich realizacje, które tu prezentujemy. Mogą one być punktem wyjścia do stworzenia wyjątkowego miejsca. Poznając oczekiwania klientów, wielkość oraz założenia i wymogi dotyczące terenu, na jakim ma się pojawić wymarzona oaza zieleni, przygotowujemy projekt ogrodowy. Po jego akceptacji z Państwa strony możemy przystąpić do kolejny etapów zlecenia. Te obejmują przeprowadzenie niezbędnych i kompleksowych prac ziemnych i ułożenia w gruncie instalacji.

Pierwsze z nich najczęściej wiążą się z budową oczka wodnego, basenu albo zmianą ukształtowania powierzchni. Do tego dochodzi m.in. wytyczenie ścieżek. Potem przychodzi kolej na rozplanowanie roślinności zgodnie z projektem. Wszystkie te procedury związane z projektowaniem i realizacją ogrodów można obejrzeć w poniższej galerii na przykładowych zdjęciach. Zapoznanie się z nimi pozwala wyobrazić sobie, co czeka Państwa, jeśli zdecydujecie się na zmianę aranżacji wokół domu.

Kompleksowa realizacja ogrodu – od projektowania do wykonania

Na swoim koncie mamy już wiele wykonanych zleceń dla klientów z różnych części województw: pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Przykładowe realizacje ogrodów są potwierdzeniem tego, że w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów realizujemy kompleksowe prace związane z ich zagospodarowaniem. Oferujemy przy tym szereg funkcjonalnych rozwiązań takich jak m.in.:

 • dobieranie systemów nawadniających,
 • projektowanie oczek wodnych,
 • aranżacje różnego rodzaju elementów małej architektury.

Jesteśmy wykonać każdy projekt ogrodowy w najróżniejszym stylu.

Dokładamy wszelkich starań, aby powierzona nam przestrzeń urzekała pięknem oraz harmonizowała z otaczającym ją krajobrazem. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu terenów zielonych możemy zaproponować wiele rozwiązań.

Jeśli interesuje Państwa kompleksowa realizacja ogrodu – od projektu do wykonania, jesteśmy odpowiednimi specjalistami w tym zakresie. Zapraszamy do przejrzenia zdjęć przykładowych, dotychczasowych zleceń i współpracy!

Oczyszczenie działki, niwelacja terenu, montaż automatycznego nawadniania, rozłożenie ziemi, wysiew trawy, układanie kostki brukowej.
 
 • Równanie terenu pod trawnik
  NIWELACJA Równanie terenu pod trawnik
 • Glebogryzarka separacyjna, niwelacja, trawnik
  TRAWNIK Glebogryzarka separacyjna, niwelacja, trawnik
 • Przygotowania terenu
  Oczyszczanie Przygotowania terenu
 • UKŁADANIE KOSTKI I NIWELACJA ZIEMI POD WYSIEW TRAWNIKA
  KOSTKA, NIWELACJA UKŁADANIE KOSTKI I NIWELACJA ZIEMI POD WYSIEW TRAWNIKA
Automatyczne nawadnianie, niwelacja terenu, wysiew trawy, obrzeża betonowe